Můj příběh a mé vášně

 

Mé první setkání s astrálním světem bylo v pěti letech.  Kolem devíti let jsem již přijímala jako samozřejmost, že k mému životu patří i jiný pohled na realitu, než mají ostatní.

Období dospívání bylo pro mne velice těžké, potýkala jsem se s klasickými problémy dospívajících a k tomu jsem se musela vyrovnávat se stupňujícím vnímáním energií. Každý mladý člověk si rád povídá o tom, co vidí a zná. Nemohla jsem si však o takovém tématu, s nikým promluvit. V té době to bylo něco nepřijatelného a patřilo to maximálně do pohádek. Úlevou byla pro mne revoluce, díky které razantně stoupl přísun  literatury o esoterice. Pro mé okolí to nebylo již něco nemožného a já mohla konečně mluvit se svými přáteli o tom, co cítím a vnímám a tak se zbavit tíživého tajemství a pocitu odtržení od ostatních.

Stále mne poháněla touha po odpovědích na mé nekonečné otázky. Toužila jsem vědět, proč vidím svět jinak než druzí.

Tak jsem začala studovat a hltat informace, jak jen to šlo. Často jsem procházela obdobím zklamání, kdy jsem nemohla najít nic, co by vysvětlovalo děje v mém životě.

Má neutuchající touha po poznání mne dovedla k úžasným vhledům a pochopením přírodních zákonů. Ovšem byly i doby, kdy jsem těžce snášela svůj dar a dost často jsem své schopnosti popírala a utlačovala. Přála jsem si „normální život“.

S moudrým věkem a vědomostmi jsem dokázala přijmout sama sebe. Jsem vděčná za svůj život a za mnoho vzácných okamžiků, které jej obohatily a udělaly jej výjimečným.

 

 

Já a můj pseudonym

Můj pseudonym Taina Talain jsem získala díky svému přání napsat knihu. Do té doby jsem nevěděla, jak do nejmenšího detailu nás vesmír pozoruje, aby nám naše přání vyplnil na míru. Když jsem hledala své jméno pro knihu, jméno Taina byla jasná volba. Význam jména Taina „tajemství“ se mi líbilo. Celý život jsem se pídila po odpovědích na různá tajemství. U příjmení byly dvě verze Talain a Tailan. Já si ponechala tu první a zároveň jsem si v té době začala hledat partnera. Nechtěla jsem tentokrát nechat nic náhodě a tak jsem si sepsala seznam toho, co od partnerství a partnera očekávám. Partner, kterého mi vesmír seslal, k mému překvapení měl příjmení Talian. Předtím jsem o takovém příjmení neměla potuchy. Pohrávala jsem si s možností kde umístit „i“ do svého příjmení a tak mi vesmír seslal ještě jednu možnost :-).

Nejen tato událost, ale i spousta mých splněných přání, mě naučila uvědomovat si, na co zaměřuji svou pozornost a jakým myšlenkám dovoluji utvářet mou budoucnost.

Já a můj ACTIVE VISION BOARD

 

Od té doby co pracuji s tímto nástrojem je můj život takový, jaký jsem ho vždy chtěla mít.

 Přestala jsem létat v oblacích a začala žít skutečný život. Zjistila jsem, že jde být pevně nohama na zemi a přitom být šťastná.

Teď si vědomě užívám toho na čem mi záleží a neplýtvám svý časem na zbytečnosti.

Vím kdo jsem, co chci a kam směřuji.

Já a má numerologie

Numerologií se zabývám více jak dvacet let a za tu dobu jsem vyvinula speciální metodu, kterou používám. Čísla nevnímám jen jako něco vyjádřeného písmem, ale hlavně jako energii, která na nás nepřetržitě působí a trpělivě učí.

Já a mé karty

Karty také vykládám více jak dvacet let. Z počátku jsem je jen oťukávala, dlouhá léta vykládala jen pro sebe a své kamarádky. Vždy mi vyšlo co jsem vyložila. Dokázala jsem vytáhnout i několikrát za sebou z více jak stodvaceti karet stejnou kartu. Měla jsem i období, kdy mi vyšlo, abych přestala vykládat a naučila se více vnímat svou intuici. Karty byly tak neoblomné, že jsem je opravdu odložila na několik měsíců. Bylo to pro mne období obrovského posunu vpřed.

Po učení, kterého se mi dostalo, jsem se opět díky těžkým životním zkouškám ke kartám vrátila. Zjistila jsem, že osud máme sice naplánovaný, ale jen podle našich činů a myšlenek v minulosti. A pokud změníme své myšlení, můžeme zvrátit i svůj osud.

Vše je opravdu o tom jak myslíme a co cítíme.

Já a mé já :-)…

Říká se, že pokud někdo začíná větu slovem „já“, je to sobec. Spoustu „dobrých“ rad je nám vštěpováno od malička, tak abychom nemysleli na sebe. Ten kdo chce být v životě šťastný, musí mockrát vyslovit slovo já, než sám sebe najde a dokáže svůj život udělat takovým jaký by ho chtěl mít.

Není to o tom, abychom se chovali sobecky, ani se přehnaně dávali. Je to o tom, najít u všeho hranice. A hledat ty hranice, jejich význam a možné posunutí hranic tam, kde ještě nikdo nebyl, může být skutečně krásné dobrodružství, kdy máte pocit, že jste hlavní hrdina v tom nejnapínavějším filmu všech dob!

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien