Výklad z tarotových karet

Vykládám z tarotových karet speciálním způsobem a zároveň komunikuji s Vaší duší.

Mé mnohaleté zkušenosti ukázaly, že nejvíce lidem pomáhá vidět možnosti, které mají a jak jich dosáhnout a podle těchto možností si vybrat to, za čím chtějí jít. Pomáhám hledat řešení a životní cestu. Ukáži Vám, co Vás čeká tady nebo tam a jen Vy si rozhodnete, kterým směrem se vydáte.

Numerologie

Numerologií se zabývám více jak dvacet let a za tu dobu jsem vyvinula speciální metodu, kterou používám. Čísla nevnímám jen jako něco vyjádřeného písmem, ale hlavně jako energii, která na nás nepřetržitě působí a trpělivě učí.

Skenování čaker

Používám vlastních rukou ke zjištění funkce čaker. Nepotřebuji žádné pomůcky, pomocí rukou snímám energii čaker a jejich energetické vlnění. Lidé s lepším stavem čaker mohou toto při skenování cítit. Lze se tímto dozvědět, zda přijímáte vztahy, či je nevědomně blokujete. Jak komunikujete s ostatními na neverbální úrovni, kde Vám neproudí energie, či kde energie proudí příliš a vás tím vysiluje..

Reflexní terapie

Diagnostika energetického stavu vnitřních orgánů na plosce nohy, může zavčas zjistit nerovnováhu ve vašich orgánech a tím můžete dát své zdraví dopořádku a přivést zpět do rovnováhy, dřív než nemoc propukne v plné síle.

Speciální harmonizace krystaly

Mohu doporučit na podporu zlepšení Vašich situací, práci s krystaly. 

Žádná teorie, té najdete na internetu dost! Půjdeme do toho naživo a zcela z praktické stránky si to osaháte a vyzkoušíte.Ukáži Vám jak cítit jejich energii, jak s nimi pracovat, jak vnímat signály a podporu z kamenů.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien